Reservation form

Pergamin Old Town Apartments

st. Sw. Gertrudy Street 10, Krakow, Poland

Pergamin Old Town Apartments zlokalizowany jest na Starym Mieście przy krakowskich Plantach, tuż obok zamku królewskiego na Wawelu. Doskonała lokalizacja sprawie, że goście mieszkający w naszym hotelu nie muszą korzystać z żadnych środków transportu aby dotrzeć do najważniejszych miejsc w mieście. Wszystkie najważniejsze atrakcje turystczne Krakowa znajdują się bardzo blisko. Do Rynku Głównego mozna dojść w 10 minut, a na Kazimierz w 5 minut.

Hotel dysponuje 31 pokojami 2, 3 oraz 4-osobowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, bardzo wygodne łóżka typu TWIN lub DOUBLE, minibar, telewizor, telefon, ciśnieniowy ekspres do kawy, czajnik elektryczny, radiobudzik. W Pergamin Old Town Apartments jest również 9 klimatyzowanych pokoi. Wszystkie znajdują się na najwyższym piętrze. W budynku jest winda. Goście mogą skorzystać z pomocy recepcji czynnej przez całądobę. W hotelu serwowane są śniadania w formie bufetu.

 Check hotel availability

Classic Double
Equipment:
Classic Triple
Equipment:
Classic Quad
Equipment:
Deluxe family room
Equipment:

NetApart

Hotel zlokalizowany jest na Starym Mieście przy ulicy Św. Gertrudy 10. Jest to ulica biegnąca wzdłuż krakowskich Plant pod Wawel. Doskonała lokalizacja sprawie, że goście mieszkający w naszym hotelu nie muszą korzystać z żadnych środków transportu aby dotrzeć do najważniejszych miejsc w mieście. Wszystkie najważniejsze atrakcje turystczne Krakowa znajdują się bardzo blisko. Do Rynku Głównego mozna dojść w 10 minut, a na Kazimierz w 5 minut.

  • Massages
  • Reception 24 h
  • Breakfast
  • Airport transfers
  • Sightseeing tours
Date added: 2018-04-14 07:10:51 
Name: Marcin
Rating: 8.5 / 10
Cleanliness
Facilities
Staff
Location
Date added: 2017-04-18 19:28:49 
Name: Magdalena
Rating: 9.5 / 10
Cleanliness
Facilities
Staff
Location
Comment:

Obiekt godny polecenia, blisko Starego miasta

Date added: 2017-01-17 12:08:12 
Name: Estefania
Rating: 9.25 / 10
Cleanliness
Facilities
Staff
Location
Comment:

Our room was completely new and quite big and it had a lot of facilities which made our stay really confortable. In addition, the location could not be better.

Please select at least one room Select appropriate number of rooms to accommodate all persons
SHOW PHOTO GALLERY HIDE PHOTO GALLERY